Gabinet
Ortopedyczny

lek. Mariusz Dydyk

specjalista ortopedii i traumatologii narządów ruchu

Zapraszamy pacjentów ze Świdwina z powiatu świdwińskiego

Jeśli jesteś pacjentem ze Świdwina lub powiatu świdwińskiego, pamiętaj, że najbliższy gabinet ortopedyczny znajduje się w Resku. Obecnie nie ma już potrzeby organizowania wizyt u ortopedy w Szczecinie, Gryficach czy Koszalinie. Lekarz Mariusz Dydyk  przyjmuje pacjentów w prywatnym gabinecie w Resku. 

25lat_doswiadczenia
Lekarz Mariusz Dydyk - Portret
Lek. Mariusz Dydyk, ortopeda-traumatolog

Ortopeda, traumatolog

Lek. Mariusz Dydyk, specjalista ortopedii i traumatologii

Lek. Mariusz Dydyk to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii z ponad 25-letnim doświadczeniem. Doświadczenie zawodowe lekarza obejmuje pracę w Oddziale Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Szczecinie-Zdunowo, a także siedmioletnie kierowanie Oddziałem Ortopedycznym w Drawsku Pomorskim. Obecnie pracuje na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, a także prowadzi prywatny gabinet w Resku, gdzie stale rozwija swoje kompetencje i poszerza wiedzę w dziedzinie ortopedii.

W gabinecie w Resku lekarz obsługuje pacjentów z wielu okolicznych powiatów, takich jak łobeski, gryficki, goleniowski, stargardzki, choszczeński, drawski czy świdwiński. Lekarz Mariusz Dydyk każdemu pacjentowi zapewnia indywidualne podejście oraz oferuje profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu leczenia i rehabilitacji. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty oraz by wspólnie opracować najbardziej skuteczne plany zdrowotne.

Konsultacje ortopedyczne

Gabinet w Resku | al. 1 Maja 5 | tel. 504 288 846

W gabinecie w Resku prowadzę leczenie:
 • chorób zwyrodnieniowych układu kostno-stawowego
 • chorób zapalnych ścięgien
 • chorób więzadeł
 • chorób stawów
 • chorób pourazowych układu ruchu
 • wykonuję ostrzyknięcia stawów i więzadeł pod kontrolą USG
  • kwasem hialuronowym
  • lekami przeciwzapalnymi
  • osoczowymi czynnikami wzrostu (GPS)
 • kwalifikuję do leczenia operacyjnego
Ortopeda wyjaśniający budowę kolana
Ortopeda wyjaśniający budowę kręgosłupa

Zabiegi

Pełen zakres zabiegów ortopedycznych.

Jako ortopeda "operacyjny", posiadam nie tylko wiedzę, ale również praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów chirurgicznych, zwłaszcza w zakresie protezowania stawów kolanowych, biodrowych i in. Wykonuję pełen zakres zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii: 
 • alloplastyki (wymiany) stawów
  • kolanowego,
  • biodrowego,
  • ramiennego,
 • artroskopie,
 • leczenie złamań, kontuzji sportowych
 • i wiele innych.

Stale poszerzam swoje umiejętności na licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jestem instruktorem na szkoleniach z zakresu alloplastyk kolana dla lekarzy ortopedów.

Badania USG

W gabinecie ortopedycznym w Resku, lek. Mariusz Dydyk osobiście wykonuje badania USG układu ruchu, stawów biodrowych niemowląt, a także przeprowadza badania w celu kwalifikacji do leczenia operacyjnego. Wysokie umiejętności lekarza w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych potwierdzone zostały certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii.

Ortopeda w Resku przyjmuje pacjentów ze Świdwina i in.

Gabinet ortopedyczny zaprasza pacjentów ze Świdwina, Reska, Łobza, Węgorzyna, Drawska Pom., Połczyna Zdr., Płotów i in.

Herb Świdwina

Świdwin – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu świdwińskiego, położone na Wysoczyźnie Łobeskiej nad Regą.

Jeśli jesteś mieszkańcem Świdwina lub powiatu świdwińskiego i leczysz się ortopedycznie, nie musisz już dojeżdżać do lekarza do Szczecina lub Koszalina. Najbliższy ortopeda przyjmuje w Resku.

Herb Łobza

Łobez – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Łobez, położone nad rzeką Regą na Wysoczyźnie Łobeskiej.

Mieszkańcy Łobza mają wyjątkowe szczęście, ponieważ ze swoimi dolegliwościami z bólem kolan, barków lub innymi dolegliwościami, nie muszą umawiać się na wizyty u lekarzy w Szczecinie lub Koszalinie i marnować całego dnia na dojazdy.

Herb Reska

Resko to miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim.

Wybór dobrych lekarzy specjalistów w Płotach, Resku, Łobzie czy Świdwinie nie jest zbyt duży. Z tego względu pacjenci do tej pory musieli dojeżdżać do ortopedy do większych miast, takich jak Szczecin, Koszalin, Gryfice czy Drawsko Pomorskie. Obecnie nie ma takiej potrzeby. Od kilku lat w Resku przyjmuje ortopeda, traumatolog – lekarz Mariusz Dydyk.

Prywatny ortopeda - Świdwin i okolice

Łobez, Resko, Węgorzyno, Drawska Pom., Połczyn Zdrój, Płoty, Złocieniec i in

Rejestracja | lek. Mariusz Dydyk, ortopeda, traumatolog

Umów wizytę w gabinecie w Resku | Tel. +48 504 288 846 lub za pośrednictwem poniższego formularza. 

Rejestracja czynna: poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00

Poza godzinami pracy prosimy o wysłanie formularza - skontaktujemy się w sprawie umówienia wizyty.

  Medico LOGO
  al. 1 Maja 5, 72-315 Resko
  Rejestracja czynna: poniedziałek-piątek 10:00 - 18:00
  Medico LOGO

  O mnie

  Jestem lekarzem z ponad 25-letnią praktyką zawodową w lecznictwie szpitalnym. Obecnie pracuję na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, a także przyjmuję pacjentów w gabinecie w Resku.

  Rejestracja